O nás

Pôsobíme na Slovenskom trhu od roku 2009. Orientujeme sa predovšetkým na klientov, ktorí podnikajú v gastronómii - ako dodávateľ pre väčšinu špičkových ale aj bežných reštaurácií, wine-barov a hotelov na Slovensku. Vybrané vína a pivá s našej ponuky nájdete aj vo vinotékach a špecializovaných maloobchodných predajniach. Spolupracujeme aj s malými premiovými českými a slovenskými pivovarmi.

Zo Slovenska zastupujeme tie najlepšie slovenské vinárstva ako aj ďalších popredných producentov vína a piva. Spolupracujeme priamo s výrobcami vína a orientujeme sa na vysokú kvalitatívnu úroveň.

Hlavnou činnosťou našej firmy je veľkoobchod a distribúcia vina a piva rôznych značiek. Poskytujem kompletný servis, poradenstvo a služby svojím zákazníkom

Náš okruh zákazníkov, maloodberateľov aj veľkoodberateľov vyžaduje široký, kvalitný sortiment od domácich aj zahraničných výrobcov. Kladieme na to dôraz a snažíme sa vždy pružne reagovať. Našou prioritou a filozofiou je spokojnosť zákazníka a trvale nízka cena.

Distribúciu tovaru zabezpečujeme pravidelným rozvozom priamo k zákazníkovi a priamym predajom v sklade.

© 2012 Lyvina s.r.o.